Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Agromet Brzeg
Foto
Foto

Fabryka Maszyn Rolniczych "AGROMET" w Brzegu jest jedną z większych i istotniejszych jednostek przemysłowych zlokalizowanych na terenie miasta Brzeg w woj. opolskim.

W sierpniu 2005 roku opracowaliśmy dokumentację do uzyskania pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza atmosferycznego z przedmiotowej instalacji.

Na terenie zakładu mają miejsce zarówno podstawowe procesy jak spalanie węgla dla potrzeb produkcji ciepła, jak i procesy typowe dla tej gałęzi przemysłu jak: mechaniczna obróbka metalu, spawanie, cięcie z wykorzystaniem palników na propan, obróbka termiczna metalu (w oleju i wodzie), malowanie powierzchni stalowych w kabinie lakierniczej, oraz suszenie lakieru.

Zakład wyposażony jest w szereg urządzeń ochrony środowiska, głównie związanych z oczyszczaniem gazów z pyłów. W chwili obecnej zakład jest w trakcie modernizacji kotłowni.

Aktualności
Pomiary skuteczności ekranów akustycznych metoda "in situ"
W minionym tygodniu Laboratorium Akustyczne Ecoplan przeszło ocenę PCA wraz z rozszerzeniem zakresu akredytacji na metody pomiarowe skuteczności ekranów akustycznych.

Projekt ekranów akustycznych

Opracowaliśmy projekt akranów akustycznych na linii kolejowej nr 277 Opole Wschód - Wrocław Brochów, na odcinku Opole - Borki


Analiza porealizacyjna dla obejścia miejscowości Krośniewice

Analiza porealizacyjna w zakresie oddziaływania akustycznego, skuteczności zastosowanych środków ochrony przed hałasem, oraz zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego.


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja