Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Analizy przestrzenne

Oferujemy opracowanie analiz przestrzennych w systemach GIS

Analizy przestrzenne prowadzimy w oprogramowaniu GIS (MapInfo, ArcGIS, GRASS, QGIS) zarówno na modelach rastrowych jak i wektorowych. W szeregu przypadków analizy przestrenne opierają się o wyniki symulacji prowadzonych na modelach matematycznych (np. propagacji dźwięku w środowisku, rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń atmosferycznych, erozj, itp.)

Doświadczenie

Analyzy przestrzenne na bazie systemów GIS prowadzimy praktycznie zawsze w przypadku bardziej rozległych prac planistycznych i studialnych. Prace obejmują głownie analizy przestrzenne oddziaływania inwestycji na stan środowiska życia człowieka i zasoby przyrodnicze.

Kontakt

Zapytania ofertowe prosimy kierować do: mgr inż. Jarosław Kowalczyk [kontakt]

Aktualności
Pomiary skuteczności ekranów akustycznych metoda "in situ"
W minionym tygodniu Laboratorium Akustyczne Ecoplan przeszło ocenę PCA wraz z rozszerzeniem zakresu akredytacji na metody pomiarowe skuteczności ekranów akustycznych.

Projekt ekranów akustycznych

Opracowaliśmy projekt akranów akustycznych na linii kolejowej nr 277 Opole Wschód - Wrocław Brochów, na odcinku Opole - Borki


Analiza porealizacyjna dla obejścia miejscowości Krośniewice

Analiza porealizacyjna w zakresie oddziaływania akustycznego, skuteczności zastosowanych środków ochrony przed hałasem, oraz zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego.


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja