Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Ocena oddziaływania

Opracowanie dokumentacji ocen oddziaływania na środowisko było przedmiotem naszej działaności od początku funkcjonowania firmy - od roku 1993. Nasze doświadczenie w zakresie OOŚ obejmuje zarówno inwestycje komunikacyjne jak i przemysłowe.

W ECOPLANIE przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych opracowań, dlatego też staramy się jak najlepiej wykorzystywać wiedzę naszych ekspertów branżowych, w połaczeniu z międzynarodowymi standardami opracowania raportów oddziaływania i przepisami krajowymi. Jesteśmy aktywni na forum International Association for Impact Assessment [więcej...], oraz Stowarzyszenia Konsultantów Ocen Środowiskowych.

Nieodłącznym elementem procesu oceny oddziaływania na środowisko są dla nas konsultacje społeczne, dzięki którym lepiej poinformowane spoleczeństwo rozumie korzyści z planowanych decyzji inwestycyjnych.

Wybrane realizacje z zakresu ocen oddziaływania na środowisko opisane zostały w dziale "Realizacje" [więcej...]

Osoba do kontaktów w zakresie realizacji ocen środowiskowych: Ryszard Kowalczyk, tel. kom. 0604186539, tel. (0-77) 4566516 wew. 26

Aktualności
System ochrony przeciwpowodziowej dorzecza Górnej i Środkowej Odry.

Uczestniczymy w projekcie "System ochrony przeciwpowodziowej dorzecza Górnej i Środkowej Odry" jako konsultanci środowiskowi.


Raport oddziaływania na środowisko - CE-59

Zakończone zostały prace nad raportem oddziaływania na środowisko modernizacji linii kolejowej C-E59 na odcinku Wrocław - Szczecin


Akredytacja laboratorium akustycznego.

W grudniu 2009 roku Laboratorium Akustyczne ECOPLAN otrzymało akredytację.


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja