Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
IAIA, Genewa 2010
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

 W ostatnich dniach przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w konferencji organizowanej przez międzynarodową organizację zajmującą się tematyką ocen oddziaływania na środowisko  IAIA (international association for impact assessment). W tym roku, konferencja odbywała się w Genewie i tradycyjnie podzielona była na dwie części. Pierwsza z nich, to trwające dwa dni szkolenia, prowadzone przez przybyłych na konferencję z całego świata specjalistów. My, braliśmy udział w szkoleniu pt.:

  • „Multi-Criteria Analysis (MCA): A Tool for Sustainability Assessment” – szkolenie prowadzone przez dr Jenny Pope z Australii, oraz dr Davida Annandale z Kanady.
  • „Best practice strategic environmental assessment – the alternatives and impact prediction stages” - – szkolenie prowadzone przez profesor Riki Therivel z Wielkiej Brytanii
 
Druga część konferencji, to prowadzone przez 4 dni odczyty prac, których tematyka w głównej mierze dotyczyła sposobów ograniczania emisji zanieczyszczeń do środowiska.
 
W konferencji, poza przedstawicielami świata nauki, udział brały także osoby pracujące w firmach specjalizujących się w opracowywaniu dokumentacji środowiskowych, ale także przedstawiciele władz z całego świata.

 

Aktualności
POŚPH dla miasta Szczecin.

Program ochrony środowiska przed hałasem dla miasta Szczecin.


355+900km linii kolejowej C-E59

Zakończone zostały prace nad analizą środowiskową dla linii kolejowej C-E59 biegnącej od Wrocławia do Szczecina Głownego.


Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja