Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
IAIA, Genewa 2010
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

 W ostatnich dniach przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w konferencji organizowanej przez międzynarodową organizację zajmującą się tematyką ocen oddziaływania na środowisko  IAIA (international association for impact assessment). W tym roku, konferencja odbywała się w Genewie i tradycyjnie podzielona była na dwie części. Pierwsza z nich, to trwające dwa dni szkolenia, prowadzone przez przybyłych na konferencję z całego świata specjalistów. My, braliśmy udział w szkoleniu pt.:

  • „Multi-Criteria Analysis (MCA): A Tool for Sustainability Assessment” – szkolenie prowadzone przez dr Jenny Pope z Australii, oraz dr Davida Annandale z Kanady.
  • „Best practice strategic environmental assessment – the alternatives and impact prediction stages” - – szkolenie prowadzone przez profesor Riki Therivel z Wielkiej Brytanii
 
Druga część konferencji, to prowadzone przez 4 dni odczyty prac, których tematyka w głównej mierze dotyczyła sposobów ograniczania emisji zanieczyszczeń do środowiska.
 
W konferencji, poza przedstawicielami świata nauki, udział brały także osoby pracujące w firmach specjalizujących się w opracowywaniu dokumentacji środowiskowych, ale także przedstawiciele władz z całego świata.

 

Aktualności
Analiza oddziaływania akustycznego obwodnicy Szczecinka

Rozpoczęte zostały prace nad analizą akustyczną obwodnicy Szczecinka.


Mapa akustyczna miasta Rzeszów

Rozpoczęte zostały prace nad mapą akustyczna miasta Rzeszowa


Port Lotniczy Gdańsk

Obecnie realizujemy prognozę oddziaływania akustycznego dla Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja